Messut ja tapahtumat - Fair Factory

Messut ja tapahtumat

Asiakascaset »

SUUNNITTELEMME JA RAKENNAMME MESSUOSASTOT SEKÄ TAPAHTUMAT

Me teemme tapahtumiin ja messuille osallistumisen sinulle mahdollisimman helpoksi. Suunnittelemme ja rakennamme messuosastot ja tapahtumat puolestasi, Suomessa ja ulkomailla.

Hyvä palvelu on valttimme: hoidamme projektisi käytännönläheisellä otteella, joustavasti ja täsmällisesti.
Emmekä unohda hyvää fiilistä – silloin on mukavaa tehdä töitä yhdessä!

Meiltä saat vinkit ja avun käytännön järjestelyihin: hoidamme halutessasi kaikki lisäpalvelut tarjoiluista asuihin ja kutsuprosessista kiitoksiin. Mallinnamme ratkaisut kätevinä ja havainnollistavina 3D-kuvina.

Ota yhteyttä ja sovi tapaaminen asiantuntijamme kanssa!

Ota yhteyttä »


Asiakastöitämme

Rettig lämpö

Rettig Lämpö Oy / Purmo | Messuosasto

Suunnittelimme ja toteutimme Finnbuild 2016 -messuille omassa kokoluokassaan, yli 40m2 osastojen sarjassa suunnittelijan kunniamaininna voittaneen messuosaston.

Listerine

Listerine | Messuosasto

Rakensimme Hammaslääkäri 2018 -tapahtumaan Johnson & Johnsonin messuosaston. Keskikokoiseen
messuosastoon saatiin hyvän suunnittelun ansiosta monta toimintoa ja reilunkokoinen varasto, yhtenäisestä ilmeestä tinkimättä.

Fazer

Fazer | Useita eri projekteja

Olemme saaneet toteuttaa supermakeita projekteja yhdessä Fazerin kanssa! Maistuvien brändien ilmeellä
on luotu monia herkullisia kohtaamisia: messuosastoja, myymäläkalusteita, pop-up-myymälöitä, tapahtumia ja sisustuksia.

Fair factory logo

Ota yhteyttä

Suomen Vahvimmat logo

Copyright © 2023 Fair Factory Oy

kysy meiltä »