Henkilökuntamme yhteystiedot

Haluatko ottaa yhteyttä lomakkeella »

Myynti

Susanne Siilin

Susanne Siilin

Account Director

+358 40 530 9806
susanne.siilin@fairfactory.fi

Marjo Paski

Marjo Paski

Account Director

+358 400 745 002
marjo.paski@fairfactory.fi

Rita Kylli

Rita Kylli

Account Director

+358 40 822 4150
rita.kylli@fairfactory.fi

Tuulia Holopainen

Tuulia Holopainen

Event & Marketing Specialist

+358 40 755 8445
tuulia.holopainen@fairfactory.fi

Hanna Porvari

Hanna Porvari

Account Director

+358 40 555 4030
hanna.porvari@fairfactory.fi

Pasi Anttonen

Pasi Anttonen

Project Manager

+358 400 886 444
pasi.anttonen@fairfactory.fi

Markku Pietiäinen

Markku Pietiäinen

Technical Specialist

+358 50 541 4779
markku.pietiainen@fairfactory.fi

Suunnittelu

Hallinto ja talous

Tuotanto

Ari Auvinen

Ari Auvinen

Production manager

+358 50 525 5380
ari.auvinen@fairfactory.fi

Fair factory logo

Ota yhteyttä

Suomen Vahvimmat logo

Copyright © 2019 Fair Factory Oy

kysy meiltä »